Κυριακή 21 Οκτωβρίου 2012

Π*****Α ΜΠΑΛΑ!!!!

Την ήττα με 2-1 από τον A.O. ΖΕΑΣ γνώρισε στο γήπεδο του Σ.Ε.Φ. η ομάδα μας παρά το γεγονός ότι θα μπορούσε εύκολα να καθαρίσει το παιχνίδι από νωρίς. Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ήταν η μόνη ομάδα που υπήρχε στο γήπεδο, ειδικά στο δεύτερο μέρος αλλά πλήρωσε την αστοχία του.
Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ήταν πολύ καλύτερος της γηπεδούχου ομάδας,ιδιαίτερα στο δεύτερο ημίχρονο,έχασε ένα σωρό ευκαιρίες,μάλιστα είχε 3 δοκάρια και έτσι πέταξε τους 3 βαθμούς της νίκης.
Για την ιστορία το γκολ της ομάδας μας το σημείωσε ο Μουτζόγλου στο δεύτερο ημίχρονο και ενώ το σκορ ήταν ήδη 2-0.
Τέλος ο ΑΣΤΕΡΑΣ θεωρεί άδικο το αποτέλεσμα και έχει πολλά παράπονα από την διαιτησία.
Τώρα,όλοι σύσσωμοι,διοίκηση,προπονητικό τιμ και παίχτες κοιτάμε μπροστά για το επόμενο παιχνίδι με Α.Σ. ΚΩΦΩΝ την μεθεπόμενη εβδομάδα.