Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2012

ΕΙΧΕ...ΑΓΡΙΑΝΙΤΗ!!!

Είχε...Σταμάτη Αγριανίτη ο ΑΣΤΕΡΑΣ ο οποίος "κέρασε" (λόγω της γιορτής του προχθές) την ομάδα της ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ με 3 προσωπικά του γκολ.

Μεγάλη νίκη επί της ομάδας της ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ πέτυχε ο ΑΣΤΕΡΑΣ με σκορ 4-3 στο γήπεδο της ΑΓΕΤ στη Χαραυγή με αποτέλεσμα να σκαρφαλώσει στην κορυφή της βαθμολογίας.
Οι παίχτες του Καλλίμαχου μπήκαν στο γήπεδο αποφασισμένοι για την νίκη και τα κατάφεραν.
Στο πρώτο ημίχρονο οι παίχτες μας έχασαν ένα σωρό ευκαιρίες και το 2-0 ήταν πλασματικό.
Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου ένα γκολ απο την ΑΡΜΕΝΙΚΗ ήταν αρκετό για να ξυπνήσει τους παίχτες μας και εύκολα να διαμορφώσουν το 4-1.Σε ένα διάστημα χαλάρωσης δεχτήκαμε 2 γκολ με αποτέλεσμα το τελικό 4-3.

Σε μεγάλη μέρα είχε τον Σταμάτη Αγριανίτη ο οποίος με χατ-τρικ βοήθησε τα μέγιστα για την επίτευξη του στόχου.
Για την ιστορία το 4ο γκολ της ομάδας μας το σημείωσε ο Βασιλικός με κεφαλιά.

Συγχαρητήρια σε όλους τους παίχτες και στον προπονητή μας Λεωνίδα Καλλίμαχο.